auto trans lublin
auto-trans lublin

Obsługa Flot

Zgodnie z przedstawianą Państwu ofertą, firma nasza daje możliwość serwisowania flot samochodów w pełnym zakresie pojawiających się potrzeb i uszkodzeń. Dokonujemy: przeglądów, napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, obsługi i napraw klimatyzacji, napraw powypadkowych w procedurze rozliczeń bezgotówkowych z firmami ubezpieczeniowymi oraz w razie konieczności, holowanie aut uszkodzonych i udostępnienie aut zastępczych. Całość tych prac wykonujemy własnymi siłami i własnym sprzętem. Dodatkowo ostatnio nabyliśmy umiejętności, sprzęt i uprawnienia do profesjonalnej obsługi i napraw nowoczesnych silników diesli: CDTi, TDCi, dCi i CDI, potwierdzone certyfikatem, jesteśmy członkiem Q-Service.

Ważnym zapleczem dla sprawnych i skutecznych działań serwisowych jest duży, własny magazyn części zamiennych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji części zamiennych większości światowych producentów oraz doskonałe rozeznanie w jakości ich produktów.

Do prac serwisowych stosujemy części zamienne, które gwarantują prawidłową eksploatację pojazdów oraz konsultujemy z zarządcami ich skład i ceny. Na życzenie klientów możemy stosować tańsze zamienniki gdy np. pojazd będzie już krótko używany w firmie. Służymy radą, jakie części zamontować aby pojazd był eksploatowany ekonomicznie.

Zaproponowane przez nas w wycenie części to materiały gwarantujące bardzo dobrą jakość obsługi i skuteczną, prawidłową eksploatację samochodów.

Gwarantujemy Państwu jakościowe podejście do wzajemnej współpracy, niejednokrotnie przekonujemy naszych klientów do stosowania części o wyższej jakości (o nieco wyższej cenie), a proces ten przekłada się na dłuższy czas eksploatacji i brak uszkodzeń części współpracujących, co miewa miejsce w przypadku stosowania elementów tanich, źle zaprojektowanych konstrukcyjnie i nieodpowiednich materiałowo (np zbyt twarde klocki, ze złymi domieszkami uszkadzają i rysują tarcze hamulcowe).

Podsumowując, wyrażamy wielką chęć obsługi Państwa samochodów, gwarantujemy profesjonalne, poważne podejście do organizacji tego procesu.

 

auto-crew lublinauto-crew lublinauto-crew lublin