auto trans lublin

Obsługa flot samochodowych

Auto-Trans zapewnia profesjonalną obsługę flot pojazdów firmowych. Chociaż naszą specjalnością jest diagnostyka i naprawa występujących usterek, usługi dedykowane przedsiębiorstwom obejmują znacznie szerszy zakres. 

Nasza oferta

  • przegląd samochodu
  • naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne
  • serwis i napełnianie klimatyzacji samochodowej  http://www.autotrans.com.pl/component/content/article/8-oferta/13-klimatyzacja-samochodowa.html
  • naprawy powypadkowe w procedurze rozliczeń bezgotówkowych z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • holowanie aut uszkodzonych i udostępnianie samochodów zastępczych.

Dlaczego warto nam powierzyć obsługę floty?

Wszystkie prace obejmujące obsługę flot pojazdów firmowych wykonujemy samodzielnie, wykorzystując wiedzę i korzystając z nowoczesnego sprzętu. Dodatkowo ostatnio nabyliśmy umiejętności, sprzęt oraz uprawnienia do profesjonalnej obsługi i napraw nowoczesnych silników Diesla: CDTi, TDCi, dCi i CDI, które możemy potwierdzić certyfikatem. Jesteśmy również członkiem AUTO-CREW i Q-Service.

Do prac serwisowych stosujemy części zamienne, które gwarantują prawidłową eksploatację pojazdów. Zaproponowane przez nas w wycenie elementy to materiały gwarantujące bardzo dobrą jakość obsługi i skuteczną, prawidłową eksploatację samochodów.

Na życzenie Klientów możemy stosować tańsze zamienniki, gdy np. pojazd będzie już krótko używany w firmie. Służymy radą, jakie części zamontować, aby pojazd był eksploatowany ekonomicznie.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do wzajemnej współpracy. Niejednokrotnie przekonujemy naszych Klientów do stosowania części o wyższej jakości (o nieco wyższej cenie). Zależy nam na tym, ponieważ przekłada się to na dłuższy czas eksploatacji i brak uszkodzeń części współpracujących, co miewa miejsce w przypadku stosowania elementów tanich, źle zaprojektowanych konstrukcyjnie i nieodpowiednich materiałowo (np. zbyt twarde klocki ze złymi domieszkami uszkadzają i rysują tarcze hamulcowe).

Wyrażamy wielką chęć obsługi Państwa samochodów i gwarantujemy profesjonalne, poważne podejście do organizacji tego procesu.

bosch lublinbosch lublinbosch lublin