auto trans lublin
auto-trans lublin

Obsługa flot samochodowych

Zgodnie z przedstawianą Państwu ofertą serwis samochodowy Auto-Transdaje możliwość serwisowania flot samochodów w pełnym zakresie pojawiających się potrzeb i uszkodzeń. Dokonujemy:

  • przeglądówsamochodów,
  • napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych,
  • obsługi i napraw klimatyzacji samochodowej,
  • napraw powypadkowych w procedurze rozliczeń bezgotówkowych z firmami ubezpieczeniowymi,
  • holowania aut uszkodzonych i udostępnienie aut zastępczych.

Całość tych prac wykonujemy własnymi siłami i własnym sprzętem. Dodatkowo ostatnio nabyliśmy umiejętności, sprzęt i uprawnienia do profesjonalnej obsługi i napraw nowoczesnych silników Diesla: CDTi, TDCi, dCi i CDI, które możemy potwierdzić certyfikatem. Jesteśmy również członkiem AUTO-CREW i Q-Service.

Ważnym zapleczem dla sprawnych i skutecznych działań serwisowych jest duży, własny magazyn części zamiennych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji części zamiennych większości światowych producentów oraz doskonałe rozeznanie w jakości ich produktów.

Do prac serwisowych stosujemy części zamienne, które gwarantują prawidłową eksploatację pojazdów oraz konsultujemy z zarządcami ich skład i ceny. Na życzenie klientów możemy stosować tańsze zamienniki, gdy np. pojazd będzie już krótko używany w firmie. Służymy radą, jakie części zamontować, aby pojazd był eksploatowany ekonomicznie.

Zaproponowane przez nas w wycenie części to materiały gwarantujące bardzo dobrą jakość obsługi i skuteczną, prawidłową eksploatację samochodów.

Gwarantujemy Państwu jakościowe podejście do wzajemnej współpracy. Niejednokrotnie przekonujemy naszych klientów do stosowania części o wyższej jakości (o nieco wyższej cenie), a proces ten przekłada się na dłuższy czas eksploatacji i brak uszkodzeń części współpracujących, co miewa miejsce w przypadku stosowania elementów tanich, źle zaprojektowanych konstrukcyjnie i nieodpowiednich materiałowo (np. zbyt twarde klocki ze złymi domieszkami uszkadzają i rysują tarcze hamulcowe).

Podsumowując, wyrażamy wielką chęć obsługi Państwa samochodów i gwarantujemy profesjonalne, poważne podejście do organizacji tego procesu.

auto-crew lublinauto-crew lublinauto-crew lublin