auto trans lublin
auto-trans lublin

Okresowe przeglądy samochodów

Aby sprawdzić, czy pojazd nadaje się do dalszej eksploatacji, należy wykonać przegląd samochodu. Szczegółowa diagnostyka pozwala sprawdzić kondycję poszczególnych jego elementów oświetlenia, ogumienia, karoserii i szyb, amortyzatorów, gaśnicy oraz trójkąta. Oprócz tego badany jest stan zawieszenia, skuteczność układu hamulcowego, skład spalin, poziom zadymienia w przypadku silników wysokoprężnych, a także sprawdzana jest zgodność numeru VIN na tabliczce znamionowej naszego samochodu z numerem wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

Przegląd samochodu jest nieodzownym obowiązkiem każdego kierowcy, dlatego zapraszamy wszystkich klientów do wykonania u nas okresowych przeglądów aut po określonych przebiegach. Każda marka ma swoją specyfikę przeglądową, posiadamy sprzęt i programy komputerowe, które nam w tym pomagają, aby świadczyć profesjonalnie takie usługi. Wpisujemy przeglądy do książek serwisowych i oczywiście zapewniamy wszystkie części do przeglądów, oleje i inne potrzebne materiały.

Nasz serwis samochodowy zajmuje się specjalistycznym serwisem wielu uznanych marek samochodowych, takich jak m.in. Audi, Mercedes czy Renault. Mogą w nim Państwo dokonać również zakupu oraz leasingu samochodów używanych, a także powierzyć na m do obsługi własną flotę samochodową. Zapraszamy.

auto-crew lublinauto-crew lublinauto-crew lublin