auto trans lublin
auto-trans lublin

Klimatyzacja samochodowa

Utrzymanie w dobrym stanie całego układu klimatyzacji wiąże się z kilkoma ważnymi czynnościami. Po pierwsze należy często z niej korzystać, zarówno zimą, jak i w cieplejsze dni. Nieużytkowane przez dłuższy okres mechanizmy mogą szwankować, dlatego zalecane jest włączanie klimatyzacji co jakiś czas nawet, kiedy temperatura na zewnątrz nie zachęcą do chłodzenia wnętrza samochodu.

Po drugie układ klimatyzacji warto systematycznie poddawać serwisowi, co jest związane z faktem, że jest on narażony na wstrząsy oraz drgania, które doprowadzają do uszkodzeń i wycieków czynników chłodzących. W specjalistycznym warsztacie lub autoryzowanej stacji obsługi samochód zostanie poddany rutynowym badaniom, dzięki którym można sprawdzić kondycję układu klimatyzacji.

Firma Auto-Trans zajmujesię wszystkim, co jest związane z pojęciem serwis klimatyzacji. Dokonujemy przeglądów układów klimatyzacji, odkażania i odgrzybiania kanałów wentylacyjnych, aby nie nabawić się odczynów alergicznych, oraz oczywiście nabijania gazem i wszelkich napraw, łącznie z badaniem szczelności. Zapewniamy wszystkie, potrzebne części zamienne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy również naprawę zawieszenia oraz okresowe przeglądy samochodów.

auto-crew lublinauto-crew lublinauto-crew lublin