auto trans lublin

Naprawa hamulców

Regularne sprawdzanie stanu układu hamulcowego zapobiega wielu wypadkom, ponieważ jest to jeden z najistotniejszych podzespołów samochodu. Powinni o to zadbać nie tylko właściciele wyeksploatowanych pojazdów, ponieważ nawet w nowym samochodzie może wystąpić problem z hamulcami.

Na szczęście serwis samochodowy Auto-Trans jestautoryzowanym centrum hamulcowym firmy ATE. Posiadamy profesjonalną ścieżkę diagnostyczną firmy MAHA i komputerowo analizujemy sprawność działania hamulców. Następnie dokonywany jest demontaż, wymiana uszkodzonych elementów (klocki, tarcze, szczęki, bębny, linki, wsporniki, zaciski hamulcowe) i następuje ponowna kontrola na ścieżce. Zawsze wydajemy sprawdzone auta po naprawie.

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić naprawę samochodów, wymienić poszczególne części samochodowe oraz wykonać dokładną diagnostykę komputerową. Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu samochodowego Auto-Trans w Lublinie.

bosch lublinbosch lublinbosch lublin