auto trans lublin

Naprawa zawieszenia

Zawieszenie samochodu jest bardzo ważnym układem elementów, które łączą koła jezdne, osie lub mosty napędowe z jego nadwoziem. Składa się ono z wahaczy, elementów tłumiących drgania (takich jak m.in. resory, sprężyny śrubowe, amortyzatory, układy pneumatyczne i hydrodynamiczne), elementy przegubowe oraz układ kierowniczy, zwrotnice kół i drążki stabilizatora. Poprawne działanie każdego elementu zapewnia komfort jazdy i bezpieczeństwo, a także ogranicza zużycie elementów samochodu poprzez zwiększenie jego trwałości. Usterki związane z mechaniką zawieszeń powodują wstrząsy nadwozia w trakcie jazdy po nierównościach oraz drgania, które można zauważyć podczas ruchu pojazdu.

Do identyfikacji usterek stosujemy komputerową ścieżkę diagnostyczną oraz kompleksowy przegląd na podnośniku i szarpaku. Wymieniamy wszystkie potrzebne elementy zawieszenia, wykonujemy geometrię na sprzęcie laserowym.

Zapewniamy wszystkie części do napraw od dobrych producentów i udzielamy na nie gwarancji. Zapraszamy również na przeglądy samochodów.

bosch lublinbosch lublinbosch lublin