auto trans lublin
auto-trans lublin

Serwis samochodów Auto – Trans – O firmie

Firma Auto – Trans powstała w 1997 roku. Specjalizując się w tym okresie w sprzedaży części zamiennych oryginalnych i zamienników bardzo szybko zdobyła dużą część rynku oraz uznanie, głównie dzięki bardzo profesjonalnemu i odpowiedzialnemu podejściu do klientów hurtowych i detalicznych.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było uruchomienie w 2000 roku dużej stacji samochodów. Ta operacja również została przeprowadzona profesjonalnie. Szeroki zakres usług świadczonych klientom zaowocował przyciągnięciem wielu firm lokalnych i ogólnopolskich, które doceniły i doceniają profesjonalizm i odpowiedzialność za świadczone usługi.

Obecnie firma Auto – Trans realizuje każde zlecenie związane z obsługą samochodów, począwszy od organizacji części zamiennych do wszelkich napraw zawieszenia i hamulców oraz napraw silników Diesla i benzynowych, klimatyzacji, elektroniki i elektryki, wymiany sprzęgieł, turbin i spryskiwaczy, napraw powypadkowych oraz przeglądów technicznych.

Wyszkolona załoga rozwiąże każdy problem z samochodem przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zarząd Auto – Trans

auto-crew lublinauto-crew lublinauto-crew lublin