auto trans lublin

Sprzedaż i leasing samochodów używanych – Lublin

 
 

 

Auto-Trans to firma, której specjalnością jest nie tylko serwis pojazdów. Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania Klientów, działalność rozszerzyliśmy o sprzedaż i leasing samochodów używanych. Auta sprzedajemy z pełną fakturą VAT 23% – kupując samochody dla firmy można odliczyć cały VAT od podatku.

Samochody poleasingowe

Oferujemy sprzedaż samochodów poleasingowych: zadbanych, ze znaną i pełną historią eksploatacji. Są to zarówno samochody dostawcze, jak i osobowe – tym luksusowe.

Auta znajdujące się w naszym asortymencie są bezwypadkowe i pochodzą z dużych firm. Użytkowane były przez pracowników średniego lub wyższego szczebla. Dzięki temu są w bardzo dobrym stanie –także za sprawą regularnego serwisowania w ASO.

Wszystkiepojazdy poleasingowe wystawione na sprzedaż przechodzą przeglądy samochodowe. Są przez nas sprawdzane na ścieżce diagnostycznej i pod komputerem. Posiadają książki serwisowe oraz potwierdzony przebieg.

Sprowadzanie samochodów

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego zajmujemy się realizacją zamówień indywidualnych na konkretne modele pojazdów. Oferujemy sprowadzanie samochodów, w tym samochodów ekskluzywnych czy używanych SUV-ów

Kredyt i leasing samochodowy – usługi

W zależności od potrzeb Klientów, pomagamy również w uzyskaniu kredytu lub leasingu samochodowego. Służymy doradztwem w zakresie wyboru korzystnej oferty finansowej, a także służymy pomocą przy dopełnianiu formalności z bankiem lub firmą leasingową.

Zapraszamy do współpracy – niezależnie czy interesuje Cię zakup pojazdów za gotówkę czy leasing samochodów używanych, np. leasing busów, aut osobowych czy dostawczych. Zapewniamy 100% profesjonalizmu i bezpieczeństwa transakcji. 

bosch lublinbosch lublinbosch lublin